Prodej

Na prodej dvě samičky z vrhu E. Obě černožluté, bíle stříkané, dlouhosrsté.

...............................................................................................................................................

Vážení zájemci,

děkuji, že máte zájem o mládě z chovatelské stanice. Pokud si nevyberete u mě, doporučuji mláďata křečků syrských z ch. s. by Unicorn, Orion nebo Avalon (viz odkazy).

Ve všech těchto chovatelských stanicích se na rozdíl od zverimexových prodejů nesetkáte s mláďaty kousavými, nemocnými nebo slabými.

Mláďata předávám s PP, zdravá (popř. s upozorněním na případné „kosmetické“ vady), s váhou odpovídající věku (křeček syrský v 5ti týdnech s váhou vyšší než 45 gramů).

Mláďata jsou zvyklá na běžný ruch domácnosti, jsou nekousavá a zvyklá na manipulaci.

Mláďata jsou v době odběru zdravá, bez parazitů, ale jsem si vědoma možnosti skrytých vad nebo problémů pozdějších, proto se vždy snažím majiteli vyjít vstříc s radou či pomocí.

Cenu nestanovuji podle barvy, vzoru srsti nebo její délky, ale pouze podle kvalit a velikosti konkrétního mláděte (drobnější mláďata nebo vyloženě nevhodná do chovu dávám levněji).

Mládě má vybrané rodiče s mým nejlepším vědomím a svědomím, oba zdravé, bez genetických nebo vývojových vad, dostatečně staré a velké. Matka vrhu má pauzu mezi vrhy podle jejího věku a kondice. Všechna má zvířata jsou zvyklá na běžnou manipulaci, kontrolu nebo péči o srst, popř. drápky, žádný chovný křeček tedy není agresivní nebo jinak povahově nevhodný.

Všem "svým" majitelům děkuji za veškeré fotografie, informace a další dotazy, které mi zasílají. 

Jsem ráda i za informace o úmrtí, protože i tyto údaje mi pomáhají ke kvalitnímu chovu syrských křečků.