Samečci

V naší ch. s. bydleli a základ mému chovu položili tito samečci:
Prvním syrským křečkem, nadějným chovným samcem měl být Bruce of Utínka, který byl otcem vrhu A a B. Do mé ch. s. se časem vrátil jeho syn Bizeli Alma Štěchovický poklad. Po krásném importovaném modrém samci jsem si do chovu nechala krémového modrožlutého Corala Štěchovický poklad, který do mého chovu zasáhl velkou měrou. 
Emmeta ze Zvířetníku jsem si pořizovala do chovu modrých a safírových křečků, bohužel nedorostl do chovné velikosti a tak jsem ho v chovu nevyužila. 
Odchov mé kamarádky, skoro bílý, saténový Dallas Štěchovický poklad byl původně "nebezpečný", kvůli možné nákaze HaPV virem. Po testech byl prohlášený za zdravého a i ten zplodil jeden vrh. 
 
Na podzim roku 2012 jsem dostala úžasnou nabídku, z ch. s. Syrius odkoupit importovaného Sulfidas Eagla a Nimbuse 2011 Syrius. Po Eaglovi zůstali postupně v chovu Othello ŠP, Veron ŠP a Otíkův syn Romeo ŠP.
 
Čoko sobolího Imhotepa ze Zvířetníku jsem si pořídila kvůli překrásným předkům a své kvality předal nejen v mé ch. s. 
 
Na jaře 2014 se mi díky Nikol podařilo sehnat do chovu překrásného Leijonas Cardinala.
 
V létě 2014 k nám přibyl ještě Shaggy of Nova domus.
 
Na konci roku 2014 jsem se díky rodinné a finanční situaci rozhodla chov křečků omezit a část křečků svěřila do výborných rukou Martiny Čermákové (ch. s. by Unicorn) a Pavlíny Matějkové (ch. s. Orion). Bohužel plány (tentokrát ty omezovací) se mi né vždy daří jak bych si přála a tak u chovu syrských křečků ještě chvíli vydržím.


Díky hloupé nehodě nás opustil Dag a koncem roku 2016 i krásný syn mé božské Arynky a luxusního Cardinala Kirk.